Yurt içi ve Yurt Dışı Sülük Siparişi-Sülük Satışı | Bora Kılıç Su Ürünleri - Turkey Leeches

Türkiye geneli ve Yurt dışına genellikle Amerika, Almanya, Hollanda, Fransa, Avusturya, Belçika ülkelerine yoğun sülük satışlarımız devam etmektedir. Hirudo Verbana cinsi Sülüklerimiz çeşitli boy ve ağırlıklarda olup istediğiniz boyut ve ağırlıklarda sülük siparişi verebilirsiniz.

Sülüklerimiz gönderilmeden önce 6 ay karantinada bekletilmektedir. Sülük siparişi haricinde firmamız hacamat kupası, hacamat çanta tipi sedye, hacamat çantası, hacamad pedli plaster, hacamat 10×10 cm plaster, hacamat 5×5 cm plaster, hacamat kalemi, lanset iğnesi, hacamat iğnesi gibi hacamat malzemeleride satmaktadır. Aynı şekilde güzellik merkezi malzemeleri Lazers epilasyon jeli, ultrasyon jeli, galoş, bone, eldiven, maske, spatula gibi ürünlerin satışınıda yapmaktayız.

Sülük satışlarımısın yanında firmamızdan Hirudo Verbana cinsi Tıbbi sülük için gerekli olan her türlü sülük aparatları; sülük tutturma tüpü, sülük penset makas, sülük bandı, sülük için pamuk, sülük için yüz bandı, sülük taşıma kesesi, sülük taşıma kabı, sülük siteril damla, sülük iğnesi, sülük cımbızı 16 cm mevcuttur.

Tıbbi Sülük için, tıbbi sülük malzemeleri için, hacamat malzemeleri için, güzellik malzemeleri siparişleriniz için online internet sitemizden de kredi kartı ile güvenli alışveriş yapma imkanınız vardır.

Shop Sitemiz  www.borakılıc.com.tr