Sülük faydaları-Sülük Satışı-Tıbbi Sülük | Bora Kılıç Su Ürünleri - Turkey Leeches
Sülük tedavisi nasıl yapılır ? Sülük tedavisinin faydaları nelerdir ? Sülük tedavisinin zararları nelerdir ? Son zamanlarda alternatif bir tedavi yöntemi olarak sülük tedavisi nasıl yapılmaktadır inceleyeceğiz.
Görsel olarak hoş bir görüntüye sahip olmasa da sülük  şifa kaynağı bir hayvandır. Sülükler pis kan ve ölü derilerle beslenirler. Sülükler doyduklarını bilmezler.  Tıbbi sülükler uygulandıkları bölgede belirli bir süre sonra alınmaları gerekmektedir.  Sülükler kan emmeden 45 gün kadar yaşarlar. Sülükler  kurbağa ve balık gibi hayvanların kanlarını emerek yaşarlar. Sülük vücudun birçok yerine faydalıdır. Bunlardan en çok kullanılan yüzdür. 

Sülüğün cilde faydaları nelerdir ?

Sülük yüzdeki lekelerin giderilmesinde kullanılabilir. Sülük yüzdeki siyah noktaların giderilmesinde uygulanabilir. Sülük yüz kırışıklıklarının giderilmesinde faydalıdır. Sülük yüzün kan akışının sağlanmasında faydalıdır. Sülük salyası hücre yenilenmesinde faydalıdır.

Sülük tedavisi faydaları nedir ?

Sülük hücre yenilenmesinde faydalıdır. Sülük ağrılı bölgelerdeki ağrıların giderilmesinde faydalıdır. Sülük hem zihinsel hem fiziksel olarak faydalıdır. Sülük vücutta bulunan enfeksiyon ve iltihabı giderir ve faydalıdır. Sülük kan dolaşımını hızlandırma etkisi açısından faydaları vardır. Sülük kireçlenmeyi büyük oranda azaltır. Sülük beyin hücrelerini canlandırır ve sinir hücrelerine faydalıdır. Sülük Alzheimer gibi akıl hastalıklarınada faydalıdır. Sülük kalp krizi geçirme riskini azaltır. Sülük ciltteki kırmızı lekeleri gidermede faydalıdır. Sülük varise iyi gelmektedir. Sülük kulak çınlamasına faydalıdır. Sülük göz hastalıklarına faydalıdır. Sülük diş eti iltihaplarına iyi gelir.